انواع تم‌های جشن‌تولد

جشن تولد برای هر کودکی، خوشحالی و هیجان وصف‌نشدنی در وجود آن‌ها ایجاد می‌کند. چرا که یک روز پر هیجان را در کنار بهترین دوستان خود جمع می‌شوند و به پای‌کوبی و شادی می‌پردازند.

حال اگر این جشن همراه با ایده جذابی چون تم تولد بچه کوسه باشد؛

جشن‌تولد کودک شما را دوچندان هیجان‌انگیز می‌کند. تم بیبی شارک از طرح‌های شگفت‌انگیزی است که هر کودکی علاقه‌ی بسیاری به این انیمیشن دارد.

بچه‌ها در همه جای دنیا عاشق عروسک‌های فانتزی و شخصیت‌های محبوب کارتونی هستند. تم بچه کوسه از نمونه تم‌های جشن‌تولد است که با وجود انواع بچه کوسه‌های رنگی رنگی، از آن به عنوان تم تولد پسرانه و هم‌ تم تولد دخترانه استفاده می‌کنند. تم بیبی شارک ترانه‌ی شادی از تعدادی بچه کوسه به صورت کارتونی است که بسیاری از کودکان علاقه‌ی ویژه‌ای به آن دارند، شاید دلیل محبوبیت آن بین بچه‌ها همین باشد.

بهترین انتخاب رنگ برای تم تولد بیبی شارک رنگ آبی است که نماد دریا و محل زندگی بچه کوسه را نشان می‌دهد؛ که استفاده از آن سبب ایجاد آرامشی در محیط می‌شود. اما این کافی نیست! شما می‌توانید در کنار رنگ آبی از رنگ‌های شاد، نظیر: صورتی، قرمز، زرد، سبز و نارنجی استفاده کنید. رنگ شاد کودکان را به وجد می‌آورد و هم‌چنین جذابیت خاصی به فضای جشن تولد ‌می‌دهد. تم بیبی شارک بهترین گزینه برای جشن‌تولد فرزندتان می‌باشد که تا سال‌ها بعد به یاد خواهد داشت.

دهکده بادکنکی به شما کمک می‌کند تا مشکلات تهیه و خرید سنتی بادکنک های جشن تولد مثل گذشته رو نداشته باشید و با صرف وقت و هزینه کم به راحتی تدارکات تولد فرزندتون رو فراهم کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 2

فروش ویژه
تخفیف 10 درصد
تخفیف 15 درصد
پوچ
تخفیف 5 درصد
تخفیف 10 درصد
پوچ
پوچ
تخفیف 15 درصد
پوچ
تخفیف 15درصد
پوچ
تخفیف 30 درصد
شانس خود را برای برنده شدن یک جایزه دریافت کنید!

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و چرخ را بچرخانید. این شانس شما برای برنده شدن تخفیف های شگفت انگیز است!

قوانین داخلی ما:

یک بازی برای هر کاربر
متقلبان رد صلاحیت خواهند شد.

پیمایش به بالا