بادکنک آب بازی

همه بادکنک‌ها برای تزئین نیستند.

بادکنک آب بازی همانطور که از نام آن پیداست، برای آب بازی کودکان طراحی شده است.

dehkade-badkonaki.ir

این بادکنک از جنس لاتکس بوده و در دو نوع نی‌دار و ساده تولید می‌شوند. سایز این بادکنک نسبت به بادکنک لاتکس بسیار کوچکتر است و با کمک آب پر می‌شود. از این بادکنک می‌توانید برای آب بازی کودکان یا تم تولد آب بازی و کنار استخر و ساحل استفاده کنید.

از جمله تفریحاتی که علاوه بر کودکان و نوجوانان اغلب بزرگسالان هم آن را بسیار دوست دارند و با آن خاطرات زیادی را دارند ، آب بازی است . اما اکنون به شکل متفاوت تر و جذاب تر از گذشته.
بادکنک آب بازی قابلیت آب کردن و گره زدن تمام بادکنک ها در کمتر از ۱ دقیقه را به شما می دهد عملی که به نظر دشوار میرسد ، ولی بسیار ساده می توانید این کار را انجام دهید و برای این کار تنها کافیست ، دسته بادکنک ها را به سر شلنگ وصل کنید و سپس شیر آب را باز نمایید ، خواهید دید بادکنک ها به سادگی پر از آب می شوند و پس از پر شدن سرشان گره زده خواهد شد.
استفاده از این نوع بادکنک آبی لذت یک سرگرمی بسیار عالی را برای شما چند برابر خواهد کرد ، شما با استفاده از این محصول به راحتی می توانید یک تفریح سالم و جذاب را تجربه کنید . این محصول در سه رنگ مختلف می باشد .
واسط متصل به بادکنک ها ، این امکان را برای شما محیا خواهد کرد تا به راحتی آن را به سر شلنگ آب متصل نمایید و در کمترین زمان ممکن بادکنک ها را آب کنید ، زمانی که بادکنک ها پر شوند ، به صورت خودکار از نی ها جدا می شوند و سر آنها گره می خورد و نیازی نیست شما وقت خود را صرف گره زدن سر بادکنک ها نمایید به سادگی ، بازی بادکنک های پر از آب را تجربه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فروش ویژه